AROMATERAPIE-CAKRY.CZ HK Plus S.r.o.
Selicharova 1422/7
Hradec Kralove, 5000 12

telefon: 495 582 100, 725 501 410
email: info@aromaterapie-cakry.cz
www: www.aromaterapie-cakry.cz

Čakra třetí oko (6) a její význam

Čakra třetí oko (6)

Třetí oko (Ádžňa čakra) je sídlem intuice a telepatických schopností. Je sídlem všech uvědomovacích procesů, můžeme vytvářet nové reality na fyzické úrovni a staré rušit.
Použití oleje: Směs proti stresu
Barva: indigově modrá, také žlutá a fialová
Základní princip: poznání bytí
Tvrzení k duchovnímu růstu: Přebírám odpovědnost za své myšlenky, slova a činy.
Části těla: obličej, oči, uši, nos, dutiny, malý mozek, centrální nervový systém.
Psychická funkce čakry: Schopnost přijímat ideje a koncepce, sjednocovat, předvídat. Intuice. Schopnost praktické realizace svých myšlenek, aktivita ve fyzickém světě.
Vyživuje orgány hlavy, kromě toho je spojena s meridiány močového měchýře a střevního traktu.

Produkty Hanna Maria pro harmonizaci 6. čakry

Éterický olej - 10 mlÉterický olej v rozprašovači - 50 mlSvíčka - doba hoření 40 hodin

                     Éterický olej - 10 ml                    Éterický olej v rozprašovači - 50 ml                Svíčka - doba hoření 40 hodin

Čakra třetí oko (6) a její význam podrobněji

Třetí oko (Ádžňa čakra) je sídlem intuice a telepatických schopností. Je sídlem všech uvědomovacích procesů, můžeme vytvářet nové reality na fyzické úrovni a staré rušit. Třetí oko je sídlem vyšších duchovních sil, intelektuálních schopností rozlišování, paměti, vůle, na tělesné úrovni nejvyšší řídící centrum centrálního nervového systému. Chceme-li čakru najít, položíme prst na kořen nosu. Potom ho suneme směrem nahoru, dokud uprostřed čela nenahmatáme malou prohlubeň.

6. čakra psychický vliv: ODPOVĚDNOST SAMA ZA SEBE

Mnoho lidí je velmi odpovědných ve vztahu k ostatním, ale potřeby jejich vlastní duše mohou být velmi nenaplněné. Vlastně používají svou odpovědnost jako prostředek, jak se vyhnout cestě své duše (krční čakra). Nejdůležitější je se naučit vnímat podněty duše a naplňovat její potřeby např. ve formě inspirace, intuice. Pokud se toto naučíme, je dalším bodem naše ochota realizovat je ve fyzickém světě. Ke konfliktu může dojít v oblasti krční čakry, ale pokud začneme věřit své intuici, vliv duše se zvýší a cesta podnětu přes krční čakru se stane snadnější.

6. čakra - ŘEČ TĚLA

obvyklým znamením, že je někdo příliš citlivý na to, aby viděl svět takový, jaký doopravdy je, jsou černé brýle, vlasy spadající přes oči nebo zakrývající si oči rukama. V podstatě se lidé schovávají, protože jsou přesvědčeni, že ve vnějším světě nelze dosáhnout harmonie. Tito lidé jsou citliví na kritiku, cítí se zranitelně, když se k nim přiblížíte. Vyhýbají se očnímu kontaktu, dívají se do země. Tyto projevy jsou úzce spojeny se solar plexem. Lidé s těmito problémy potřebují být ujištěni, že je s nimi vše v pořádku a že se nemusí dále schovávat.

Nemoci spojené s třetím okem

TLAKOVÉ BOLESTI HLAVY, MIGRÉNA, PROBLÉMY S VIDĚNÍM, KRÁTKOZRAKOST, DALEKOZRAKOST, ZELENÝ ZÁKAL, SKRVNY V ZORNÉM POLI OKA, ZÁNĚT HORNÍCH CEST DÝCHACÍCH A POTÍŽE S DUTINAMI, VÝTOK Z NOSU, ZÁNĚT VEDLEJŠÍCH NOSNÍCH DUTIN


0 ks zboží 0 Kč